המלצות ההורים

פעוטון סימבה ונלה

אוג 07, 2018 | מאת ליזט

המלצה של שירה: גן ברמה גבוהה מאוד. כל יום ארוחות טריות וחמות לילדים וסוגים שונים של מרקים עשירים לתינוקות שיגדלו בריא. מטפלות מסורות שנותנות לכל ילד יחס אישי חם ואוהב. מנהלת מדהימה שמשקיעה בילדים , בנוחות ובבטיחות ובכל מה שמסביב כדי שהילדים ירגישו הכי בטוחים ובהרגשה טובה וביתית. חצר גדולה ומוצלת מלאה במשחקים. והרבה השקעה במהלך השנה במסיבות להורים עם הילדים לקראת החגים. ממש ממליצה בחום כבר ילדה שנייה שלי ששמתי שם וממש מרוצה מהגן. הראש שלי שקט שאני יודעת שאני יכולה להשאיר את הדבר הכי יקר לי בעולם במקום הזה ושיתנו לו את הכי טוב.

יול 15, 2018 | מאת ליזט

המלצה של גלית חבושה: במהלך שנה שעברה חיפשתי גן בשכונה לקטנה שלי (נווה גנים) ולא מצאתי, חברה המליצה לי על פעוטון סימבה ונלה וואו אין לי מילים. מהרגע הראשון שהגענו הרגשתי את החום ואהבה של הגננת והסייעות של הגן. השנה הקטנה עברה לקבוצה של הגדולים וגם שם היום ואהבה של נשות הצוות טבילת המקום וואו לא יכולה לתאר במילים. ממליצה בחום ואהבה לכולם להגיע ולהתרשם. מקום ביתי חם ואוהב ממש כאילו שהילד נמצא בבית ובידיים שלנו. שמחה שהגענו לליזט ולצוות שלה

יול 15, 2018 | מאת ליזט

המלצה של רותם בן עזרא: הילד שלי נמצא בגן ואני רגועה ושלווה מתמיד. הצוות חם אוהב ומלטף, הגן נקי ומסודר נעים להכנס כל יום. הילד שמח ללכת לגן. ממליצה בחום על הגן!!!

יול 15, 2018 | מאת ליזט

המלצה של אושרת ראובן: גן מומלץ הבת שלי שם מרוצה עד השמיים